Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/agrabla/olejagrabla.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6131
Oleje tłoczone na zimno | Olej Zimnotłoczony

Oleje tłoczone na zimno wykazują szereg prozdrowotnych właściwości i są szczególnie polecane osobom, które szukają efektywnego sposobu na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi.
Oferowane przez nas produkty zostały stworzone z najwyższej jakości roślin i są wolne od konserwantów oraz szkodliwych substancji chemicznych.
Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się olej kokosowy, który zrobił w Europie zawrotną karierę.
Sekret jego cudownych właściwości, polega na dużej zawartości kwasu laurynowego, który znajduje się m.in. w mleku matki. Kokos, oprócz wyśmienitego smaku, przejawia szereg prozdrowotnych właściwości.  Może być stosowany do pielęgnacji ciała; wcierany w wilgotną skórę czyni ją bardzo delikatną i nawilżoną; olej ma niską zawartość kalorii, przez co może być spożywany przez osoby borykające się z problemem dodatkowych kilogramów.

Jeżeli nie mieliście okazji przekonać się na własnej skórze, jak uniwersalnym składnikiem diety jest kokos, koniecznie sięgnijcie po ten zdrowy olej, by żyć przez długie lata w dobrym zdrowiu, tak jak mieszkańcy wysp południowego Pacyfiku.